Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na wynajem Kobierne - Oferty wynajmu budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Biurowiec Kobierne

Kobierne,mazowieckie

32 040 zł890 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Do wynajęcia od października/listopada 2025r nowobudowana hala o charakterze magazynowo-produkcyjnym z biurem. Hala posadowiona na ogrodzonej działce 2500m2 bezpośrednio przy dk92 w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy

Izabela(Kobierne + 12 km)

20 000 zł620 m² 32,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Do wynajęcia od stycznia 2026r nowa hala magazynowa o powierzchni 600m2, zlokalizowana przy drodze serwisowej A2 pomiędzy Starym Konikiem a Majdanem. Hala jest nieogrzewana, ma wysokość 6m.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Duchnów

Duchnów(Kobierne + 8 km)

54 000 €12 000 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 12 000 m2 w nowoczesnym centrum logistycznym, stary Konik. Standard: odporność ogniowa powyżej 4 000 mj/m2 wysokość netto 12 m siatka słupów 12.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Warszawska

Kałuszyn(Kobierne + 23 km)

4 500 zł207 m² 21,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 437 m²

Działka usługowo-przemysłowa z zabudową - Kałuszyn, blisko A2. Oferujemy na wynajem nieruchomość o przeznaczeniu usługowo-przemysłowym, położoną w Kałuszynie przy ul. Warszawskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kałuszyn

Centrum,Kałuszyn(Kobierne + 23 km)

6 900 zł120 m² 57,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-warsztatowa ok 120m2 przejezdna na wylot/ W hali jest zrobiony kanał. Pomieszczenia są przystosowane do funkcji warsztatu samochodów ciężarowych, ale mogą pełnić.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Sulejówek

Sulejówek(Kobierne + 15 km)

14 600 zł370 m² 39,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Magazyn z częścią biurową Sulejówek (blisko Warszawy) Do wynajęcia funkcjonalny obiekt magazynowo-biurowy zlokalizowany w Sulejówku, na granicy Warszawy, zaledwie 18 km od centrum stolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Duchnów

Duchnów(Kobierne + 8 km)

12 150 €2 700 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 2700 m2 w nowoczesnym centrum magazynowym. Istnieje możliwość wynajęcia pow. od 1 080 m2. Stary Konik. Standard: odporność ogniowa powyżej 4 000 mj/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Sulejówek

Sulejówek(Kobierne + 15 km)

8 500 zł310 m² 27,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prime elite poleca Magazyn o powierzchni 310m2 znajdujący się w Sulejówku w okolicy Traktu Brzeskiego. Dodatkowe informacje: - poziom 0 - brama wjazdowa do magazynu - magazyn dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Stary Konik

Stary Konik(Kobierne + 9 km)

65 000 zł1 091 m² 59,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 700 m²

Do wynajęcia nowy budynek warsztatowy, z częścią biurowo-produkcyjną. Stary Konik A2 opis: nowy obiekt z pnu od 2025robiekt 1.091m2 na działce 6.700m2parter 766m2 (w tym warsztat 498m2)piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Karczew

Centrum,Karczew(Kobierne + 21 km)

28 000 zł800 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 006 m²

Do wynajęcia od czerwca 2026r moduł magazynowy o powierzchni 650m2 w ramach nowego budynku magazynowego z częścią biurowo-socjalną - 120m2. Obiekt jest zlokalizowany w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biurowiec Kobierne

Kobierne,mazowieckie

16 000 zł300 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowy samodzielny budynek o charakterze magazynowo-usługowo-handlowym zlokalizowany przy dk92, w pobliżu niewielkiego centrum handlowego. Hala ma powierzchnię 300m2, wysokość od.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij